O punte intre noi si in lumea virtuala

POZE NOI CASA 021Bun venit in acest loc

       Un gand si o dorinta veche se realizeaza in sfarsit. De mult timp am dorit sa ne intalnim si pe aceasta cale a internetului. Nu as fi cautat niciodata sa realizez acest site daca nu as fi fost constient ca multi oameni se afla in fata monitorului cautand in ultima instanta comuniunea pe care… din pacate nu reusesc sa o gaseasca in lumea reala. Sper sa reusesc sa realizez acest site cat mai interesant astfel incat din ce in ce mai multi oameni sa il caute si sa-l indrageasca . Este si acesta un mod de a comunica si de a incerca sa ne apropiem unii de altii si in acelasi timp de Dumnezeu , Tatal nostru .       Multumesc lui Dumnezeu pentru aceasta noua sansa de a ne intalni si lui Dani , consateanul nostru care prin priceperea sa a   realizat structura acestui site.
Cu speranta ca veti aprecia efortul de a realiza acest nou site si de a-l actualiza , va astept sa-l vizitati.  Pr.Petru

Acest articol a fost publicat în Diverse. Salvează legătura permanentă.

7 răspunsuri la O punte intre noi si in lumea virtuala

 1. imagini frumoase oameni frumosi in costume populare .Felicitari parinte ca va implicati mult in comunitatea dumneavoastra .

  FELICITARI PARINTE CA FACETI LUCRURI FRUMOASE IN COMUNA VALEA-VIILOR SI ATRAGETI OAMENII SA PARTICIPE LA ACTIVITATILE BISERICII . CINSTE CELOR CARE POARTA CU MINDRIE COSTUMUL POPULAR .DOAMNE AJUTA LA TOATA LUMEA

  • Petru Acatrinei spune:

   Multumesc pentru comentariu si va invitam sa participati in continuare activ la tot ce e frumos si bun pentru noi.

 2. dumitru spune:

  e bine venit acest sait al biserici noastre zic eu,ne facem cunoscuti si altor frati de ai nostri
  viata lunga cu acest sait si sa auzim nu mai de bine doamn ajuta

  • Petru Acatrinei spune:

   Multumesc . E nevoie de comunicare intre noi. In primul rand comunicare fata catre fata si apoi prin toate mijloacele puse la dispozitia noastra . Sa ajute Dumnezeu sa fie spre mantuirea noastra si acest site.

 3. Ancuta Todoran spune:

  M-am bucurat tare mult cand am auzit ca biserica noastra are site propriu. Sa il folosim spre binele nostru si al sufletelor noastre. Va multumim domnu’ parinte ca va implicati atat de mult pentru noi, ca sa mergem pe calea cea dreapta, va dorim multa multa sanatate si succes in tot ceea ce va propuneti sa faceti. Doamne-ajuta!

 4. Catalin Emil Bobar spune:

  Am aflat cu surprindere ,dar si bucurie de existenta acestui site, multumim parintelui Pertu precum si Bunului Dumnezeu pentru ca a randuit sa avem un asemenea parinte in parohie,dumnezeu sa va ajute sa va indepliniti misiunea.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

Poți folosi aceste etichete HTML și atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>